اتاق بازرگانی تهران در نظر دارد تا به دعوت اتاق بازرگانی و صنایع جمهوری بلاروس یک هیات تجاری- اقتصادی متشکل از بازرگانان و صاحبان صنایع ایرانی را به سرپرستی جناب آقای خوانساری، ریاست محترم اتاق تهران و نایب رئیس اتاق ایران از تاریخ سه شنبه مورخ ۱ لغایت جمعه ۴ مرداد ماه ۱۳۹۸ به این کشور اعزام نماید.
زمینه های فعالیت هیات اعزامی محصولات نفتی، شیمیایی، پلاستیکی، مواد غذایی، فلزات و مصنوعات فلزی، گوگرد، محصولات دارویی، سیمان، وسایل نقلیه و کشاورزی شامل کامیون، تراکتور و کمباین و قطعات و متفرعات آن،  ماشین آلات مکانیکی و اجزای آن، برق و الکترونیک، کاغذ و چوب و خدمات فنی مهندسی است.
در این سفر، ملاقات با مقامات تجاری و اقتصادی بلاروس، مذاکرات رو در روی تجار دو کشور، بازدید از نمایشگاه ها و مراکز صنعتی و کشاورزی و برنامه های دیگری در نظر گرفته شده است.

علاقمندان به همراهی با این هیات می توانند فرم موجود در لینک زیر را حداکثر تا تاریخ چهارشنبه مورخ ۲۹ خرداد ماه ۱۳۹۸ تکمیل و ارسال نمایند.

ضمنا سایر اطلاعات تکمیلی از جمله اطلاعات پرواز، هتل محل اقامت، هزینه های مربوطه و برنامه های دقیق سفر متعاقبا اعلام خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۸۸۷۱۹۰۵۱ – ۰۲۱ تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست