اعزام هیات تجاری از استان البرز به روسیه

اتاق بازرگانی البرز طبق هماهنگی انجام شده با معاونت امور بین الملل اتاق ایران و اتاق مشترک ایران و روسیه، در نظر دارد از تاریخ ۲ لغایت  ۵ مهرماه همزمان با بیست و هشتیمن نمایشگاه مواد غذایی روسیه یک هیئت تجاری متشکل از بازرگانان و تجار در حوزه های  مواد غذایی و کشاورزی، دارو و مواد آرایشی و بهداشتی، ماشین آلات، مواد شیمیایی و پتروشیمی، معدن، چوب، نساجی و منسوجات، گردشگری و … با هدف توسعه بازارهای صادراتی کشور به شهر مسکو اعزام نماید.

لازم به توضیح است که باتوجه به هماهنگی های در حال انجام در کنار هیئت تجاری و بازرگانی یک هیئت دیپلماتیک نیز جهت برگزاری جلسات با سازمان های ذیربط برای حل مسایل و مشکلات  فی مابین دو کشور  و توسعه همکاری ها نیز اعزام و جلسات کاربردی و راهبردی در کنار جلسات و مذاکرات تجاری در  این خصوص برگزار خواهد شد.

هدف از این اعزام هیئت  ارایه خدمات به تمام اعضا اتاق بازرگانی در حوزه کشورهای CIS و روسیه است و می تواند فرصتی مناسب برای تجار و بازرگانان برای حضور در این بازار باشد. لذا خواهشمند است در صورت تمایل به حضور در این هیئت تجاری، مراتب را بصورت کتبی  تا پایان  وقت اداری روی پنج شنبه مورخ ۲۴ مردادماه به اتاق بازرگانی اعلام فرمایید.

(اطلاعات تکمیلی در پیوست به حضور ارایه می گردد.)

لازم به ذکر است جهت کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم ریحانه حقیقی، مدیرامور بین الملل اتاق البرز  (به شماره تماس  ۹۰-۳۳۴۲۰۱۸۶-۰۲۶ داخلی ۲۰۵ ) تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست