بازدید مدیران ،پژوهشگران شرکت شهرک های صنعتی تبریز از اتاق بازرگانی البرز

مدیران ،پژوهشگران و کارشناسان  شرکتهای دانش بنیان و فناور شرکت شهرک های صنعتی تبریز از نمایشگاه توانمندی های صنعتی  استان  مستقردر اتاق بازرگانی البرز بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی البرز،مدیر آموزش و پژوهش اتاق بازرگانی البرز در این نشست با اشاره به توانمندی های صنعتی استان گفت:  صنايع دارويي، غذايي، خودرو، ساختماني، پلاستيك، رنگ، صنايع دستي، دامي، كشاورزي، الكترونيكي، آرايشي، بهداشتي و بسته بندي از جمله محصولاتي است كه در اين نمايشگاه به نمايش گذاشته مي شود.
“حمید رضا  فرشباف” اظهار كرد: نظر به اينكه هيات هاي تجاري خارجي در سفر به البرز به دليل محدوديت زماني موفق به مشاهده انواع محصولات استان نمي شوند، لذا در بازديد از اين نمايشگاه با توانمندي هاي بخش توليد البرز آشنا و بستر براي توسعه صادرات استان فراهم خواهد شد.
وي همچنین با اشاره به نشست های مستمر تعامل صنعت و دانشگاه  در اتاق البرزگفت: برپایی مرکز خدمات تسهیلگری  و ایجاد  فضای برای حضور استارتاپ ها   ارتباط صنعت و دانشگاه را بیش از پیش به هم نزدیک کرده ایم.

وی تاکید کر: برگزاري برنامه هاي آموزشي را از اولويت هاي اتاق بازرگاني البرز در بحث تجارت خارجي عنوان كرد و گفت: آشنايي كامل با اصول و استانداردهاي صادراتي رمز موفقيت فعالان اقتصادي براي حضور در بازارهاي صادراتي است.
فرشباف، مكاتبات تجاري به زبان هاي انگليسي و آلماني ، آشنايي با مسائل حقوقي در انعقاد قرارداد هاي تجاري ، بازاريابي و استراتژي بازارهاي رقابتي از جمله دوره هاي آموزشي اتاق البرز طي سال جاري بوده است .
وی خاطرنشان کرد: اتاق بازرگانی البرز در مسير تقويت بنيه علمي بخش توليد استان تفاهم نامه هاي همكاري با موسسات و سازمانهاي دولتي ‌، دانشگاهها و موسسات علمي ، آموزشي و پژوهشي استان به امضاء رسانده است.
مدیر آموزش و پژوهش اتاق بازرگانی البرز گفت:افزايش فضاي فيزيكي و توسعه و تجهير امكانات اتاق بازرگاني استان را گامي مهم در ارائه خدمات مطلوبتر به فعالان اقتصادي به ويژ در بحث صادرات عنوان كرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست