بخش تولید با مشکل حاد مراجعات بدون برنامه ادارات به کارخانه ها مواجه است

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان البرز از مراجعات مکرر و بدون برنامه دستگاههای اجرائی به واحدهای تولیدی به عنوان یک مشکل حاد تولیدکنندگان نام برد و ضرورت رعایت کامل قانون در این راستا را مورد تاکید قرار داد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی البرز ،رحیم بنامولائی در شصت و پنجمین  نشست شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی البرز گفت: براساس ماده هفت قانون بهبود مستمر محيط كسب و كار و با هدف تحقق دولت الکترونیک،  “تشکیل کمیته ساماندهی مراجعه نمایندگان دستگاههای اجرائی به بخش تولید” ضروری است.

وی افزود: با گذشت بیش از هفت سال از این مصوبه قانونی، متاسفانه تا کنون از تشکیل این کمیته ساماندهی خبری نیست.

وی افزود: با توجه به اينكه امسال سال رونق توليد نامگذاری شده است باید دراجرای این ماده قانونی “کمیته ساماندهی مراجعه نمایندگان دستگاههای اجرائی به واحدهای تولیدی” هرچه سریع تر تشکیل و فعال شود.

رئیس اتاق بازرگانی البرز گفت: با تشکیل این کمیته بستر برای تسریع در صدور مجوزهاي فعاليت اقتصادي در پوشش پنجره واحد نیز فراهم خواهد شد.

فرودگاه پیام میزبان مسافران عتبات عالیات شود

رحیم بنامولایی اظهار کرد: با توجه به ظرفیت‌های فراوان فرودگاه پیام و اینکه بخش مسافربری آن بار دیگر فعال شود، می‌توان پروازهای عتبات عالیات را از فرودگاه امام (ره) به پیام منتقل که موجب توسعه هر چه بیشتر بخش مسافربری این فرودگاه می‌شود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست