برگزاری سمینار آشنایی با قوانین امور گمرکی و امور ترخیص کالا از گمرک

سمینار آموزشی با  عنوان” آشنایی با قوانین امور گمرکی و امور ترخیص کالا از گمرک ” با حضور جمعی از تجار، بازرگانان، فعالان اقتصادی و کار آفرین ها در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی البرز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی البرز، آشنایی با کاربردی ترین امور مربوط به خدمات بازرگانی و امور گمرکی و ترخیص کالا در خریدهای خارجی از  جمله اهداف برگزاری این سمینار بود

آشنایی با تسهیلات فعالان اقتصادی مجاز، تسهیلات حمایت از بسته تولید، صادرات و واردات، فرآیندهای بازنگری شده در انجام رویه های مختلف گمرکی و اقدامات قانونی در انجام تشریفات اظهار تا ترخیص کالا از گمرک از محور های مورد بررسی در این سمینار را به خود اختصاص داد.

شناخت قوانین مرتبط با ارزش کالای وارداتی و صادراتی و عوامل موثر در محاسبه ارزش تمام شده کالا

عوامل تاثیرگذار در محاسبه حقوق ورودی کالای وارداتی بر اساس قوانین موضوعه و شرح جدول حسابداری در سال ۹۸، بررسی قوانین مرتبط با بازبینی و حسابرسی پس از ترخیص و مقایسه اقدامات قانونی مربوطه

آشنایی با تخلفات و فعل قاچاق در انجام فرآیندها و تشریفات گمرکی و برخوردهای قانونی لازم در گمرک ار دیگر موضوع های مورد بررسی در این سمینار را تشکیل داد.

.اتاق بازرگانی البرز با برگزاری همایش و سمینارهای آموزشی مختلف با هدف بهبود فضاي كسب و كار و توسعه حرفه اي روابط تجاري و همچنین ایجاد رشد و افزايش تعاملات كارگزاران با فعالان اقتصادي داخلي و خارجي برنامه ریزی  می کند.

گفتنی است ، این دوره آموزشی  با حضور رضا گرزین یکی از مدرس های دوره های موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران و  اساتید برجسته این حوزه تدریس شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست