ماموریت خطیر اتاق های بازرگانی تمرکز بر رونق کسب و کار است

رئیس اتاق بازرگانی اصفهان وظیفه خطیر امروز اتاق های بازرگانی کشور را تمرکز کامل بر رونق  فضای کسب و کار عنوان کرد.

به گزارش روابط عمویم اتاق بازرگانی البرز،مسعود گلشیرازی در جریان بازید از نمایشگاه توانمندی های تولیدی صنعتی و خدماتی استان البرز به خبرنگار ایرنا گفت: نسل اول اتاق های بازرگانی صرفا لابی گری بود که باید از آن عبور کنیم .

وی افزود: ماموریت بسیار حساس نسل دوم و سوم اتاق های بازرگانی شبکه سازی در مسیر  رونق کسب و کار است که این مهم  تلاش وافر فعالان اقتصادی و همراهی حاکمیت را می طلبد.

وی اظهار کرد: خوشبختانه شاهد این هستیم که اتاق البرز در کنار توجه به ساماندهی تشکل ها،  ورود به حوزه شبکه سازی در رونق کسب و کار را در دستور کار قرار داده و مقدمات لازم را برای تحقق این مهم فراهم کرده است.

وی با اشاره به نوپا بودن اتاق بازرگانی البرز، تداوم‌برنامه ها و فعالیت های هیات نمایندگان و هیات رئیسه اتاق البرز در رونق کسب و کار را حرکتی تاثیر گذار در اقتصاد استان و ملی ذکر کرد.

رئیس اتاق بازرگانی اصفهان نمایشگاه اتاق بازرگانی البرز را حرکتی در جهت ورود و هدایت فعالان اقتصادی این خطه در رونق کسب و کار دانست.

گلشیرازی گفت:  برپائی این نمایشگاه گامی در مسیر تشکیل شرکت های مدیریت صادرات است و بستر را برای تقویت اقتصاد البرز مهیا کرده است.

وی با اشاره به انتخابات هیات رئیسه اتاق بازرگانی ایران گفت: هیات رئیسه اتاق ایران الان منتخب هیات نمایندگان هستند هر چند که جای تولید کنندگان  و صادرکنندکان شاخص در این هیات رئیسه کمرنگ است.

گلشیرازی اظهار کرد: با توجه به شرایط اقتصادی کنونی کشور، توجه ویژه به تولید و صادرات کلید راهگشای اقتصاد جامعه خواهد بود.

رئیس اتاق بازرگانی تبریز نیز در جریان بازدید از نمایشگاه توانمندی های اتاق بازرگانی البرز ، از این نمایشگاه به عنوان حرکتی شایان توجه در رونق تولید و صادرات نام برد.

یونس ژائله گفت: این مجموعه بیانگر ایجاد تعامل  بین واحد های تولید استان و گامی مهم در راه رونق تولید و صادرات البرز  است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست