موانع سرمایه گذاری در استان البرز ریشه یابی می گردد

رئیس کمیسیون‌ سرمایه گذاری(پول، بانک و خدمات) اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی البرز از دستور کار این کمیسیون جهت بررسی و ریشه یابی چالش ها و موانع موجود در مسیر سرمایه گذاریها در سطح  استان باهدف رونق درحد انتظارتولید خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی البرز ، شاهین ظهوری  در نشست کمیسیون سرمایه گذاری اتاق بازرگانی  شناسایی و بررسی موانع پیش روی سرمایه گذاران و بستر سازی‌ در جذب سرمایه های داخلی و خارجی‌ را از اولویت های کاری کمیسیون سرمایه گذاری اتاق بازرگانی البرز  عنوان کرد.

وی اظهار کرد: در نشست امروز  این کمیسیون مقرر شد اعضا در مسیر  فعالیت ها و تخصص های مختلف از جمله در زمینه های خودرو، ساختمان و دارو ظرف چند روز آینده مشکلات کلان خود را مطرح کنند تا در استراتژی  سالانه این کمیسیون مورد  بررسی تعامل و هم اندیشی قرار گیرد.

شاهین ظهوری افزود: پاره ای از موانع سرمایه گذاری های داخلی و خارجی از وجود قوانین کهنه و تاریخ گذشته سرچشمه گرفته است‌، زیرا این قوانین با شرایط اقتصادی کنونی حاکم بر کشور همخوانی ندارد.

وی با اشاره به تحریم های ظالمانه که بدنه اقتصاد کشورمان را نشانه گرفته است گفت:  ضروری است نمایندگان مجلس شورای اسلامی اصلاح قوانین سرمایه گذاری داخلی و خارجی را در اولویت ویژه قرار دهند.

رئیس کمیسیون سرمایه گذاری اتاق بازرگانی البرز در ادامه سخنانش با اشاره به حضور روسای  بانک  های توسعه تعاون و سپه  استان در این کمیسیون، از  اجرای  توافق فیمابین برای  پرداخت تسهیلات این بانک به صنایع کوچک و متوسط استان جهت تحول در رونق تولید خبر داد.

شاهین ظهوری افزود: اهم تلاش ما بر این است تامشکلات واحد های تولیدی بزرگ از جمله کمبود نقدینگی این واحد ها را نیز مورد بررسی قرار دهیم و با ارائه راهکار های مناسب برای رفع این مشکلات چاره اندیشی کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست