کمک های بخش خصوصی البرز به مناطق سیلزده خوزستان ارسال شد

محموله کمک های بخش خصوصی البرز شامل مواد غذائی و بهداشتی موردنیاز هموطنان سیلزده به استان خوزستان ارسال شد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی البرز ، نايب رييس اتاق بازرگاني البرز گفت: این محموله با همکاری و هماهنگی کمیته‌امداد امام‌خمینی (ره) البرز توسط  چهار کامیون و یک تریلی راهی خورستان شد.

مصطفی هاشمی  افزود: انواع  کنسرت، آب معدنی، لباس، پتو  و سایل بهداشتی این کمک ها را شامل می شود.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به نزديك شدن فصل گرما نیازهای سیلزدگان به ویژه در مناطق گرمسیری متفاوت خواهد بود و بايد برای تامین این نیازها درفصل گرما از هم اکنون اقدامات لازم را در دستور کار قرار دهیم.

از فعالان اقتصادي استان درخواست کرد بیش از پیش درکمک به سیلزدگان کشور مشارکت نمایند، تا این عزیزان در آستانه فصل گرما حد اقل نیازهایشان تامین شود.

وی گفت: كلمن، يخدان، آب معدنی، انواع غذای خشک با ماندگاری بالا، پوشاک، موكت و فرش از جمله اهم نیازهای مردم مناطق سیلزده است.

عضو هیات رئیسه اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی البرز اظهار کرد: اتاق بازرگانی البرز  وظیفه هماهنگی درجمع آوری و ارسال کمک‌های فعالان اقتصادی استان  به مناطق سیلزده را برعهده دارد و دراین راستا همواره نهاد‌های امدادگر ما را در ارسال این کمک ها به مناطق حساس سیلزده یاری داده اند

جعفر سلیمانی همچنین به کمکهای فعالان اقتصادی استان به سیلزدگان در جریان دیدار نوروزی با مدیران استان اشاره کرد و گفت: دراین نشست نوروزی نیز همه فعالان اقتصادي البرز درحد توان كمكهاي نقدي خویش را به هموطنان سیلزده اهداء کردند.

وي افزود: از محل اين كمك هاي نقدي كالاهاي مورد نیاز سيلزدگان خريداري و بلافاصله به استان خوزستان ارسال شد.

وي اظهار کرد: فعالان اقتصادی استان باوجود مواجه بودن با مشکلات حاد مالی ناشی از شرایط کنونی اقتصادی،  همچنان یاری رساندن به سیلزدگان را ادامه داده اند.

وی به مسئولان توصیه کرد با ارائه مشوق هائی از جمله در بحث مالیات، بخش تولید را در گسترش کمک رسانی به سیلزدگان یاری دهند.

سليماني افزود: در صورتی که کمک های بخش تولید استان به هموطنان زلزله زده با مشوق تخفیف مالیاتی همراه و یا این کمک ها به عنوان مدارک مثبته مالیاتی قلمداد شود، قطعا بستر برای توسعه بیش از پیش یاری رسانی‌ به مناطق سیلزده کشور فراهم خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست