اهدای ۱۰۰ هزار شیشه ضدعفونی رایگان توسط یک واحد تولید کننده آرایش بهداشتی در البرز برای مقابله با کرونا

 رئیس اتاق بازرگانی استان البرز گفت: یک واحد تولیدی آرایشی و بهداشتی در شهرک صنعتی اشتهارد ۱۰۰ هزار شیشه مواد ضدعفونی کننده به صورت رایگان برای مقابله با کرونا اهدا کرده است.

رحیم بنامولایی در حاشیه دیدار با فعالان اقتصادی در جمع خبرنگاران با اشاره به حضور منسجم فعالان اقتصادی و صنعتگران استان البرز برای مقابله با کرونا، اظهار داشت: واحدهای تولیدی استان البرز از ابتدای شیوع کرونا هم پا و همگام با مردم و دیگر مسئولان برای مقابله با کرونا بسیج شده اند.

وی افزود: تعداد زیادی از این واحدها برای رضای خدا و پیشگیری از ابتلای مردم به کرونا به اقشار آسیب پذیر ژل و مواد ضدعفونی کننده رایگان اهدا کردند.

رئیس اتاق بازرگانی استان البرز با بیان اینکه این اقلام همچنان از سوی تولید کنندگان به دستگاههای متولی و مردم اهدا می‌شود ،بیان کرد: واحدهای زیادی در مقابله با کرونا از محصولات خود به مردم به صورت رایگان اهدا کردند و حتی برخی حاضر نیستند که در این زمینه آمار خود را اعلام کنند.

بنامولایی با بیان اینکه صنایعی که در ایام کرونا به دولت و مردم بدون هیچ چشمداشتی کمک کردند باید مورد حمایت جدی دولت و دیگر دستگاهها قرار بگیرند،گفت: برخی از این واحدها مشکلاتی دارند که باید برای رفع آنها اقدام شود.

وی با بیان اینکه یک واحد تولید کننده آرایشی و بهداشتی در شهرک صنعتی اشتهارد استان البرز حدود ۵۰۰ نفر اشتغالزایی دارد و باید برای رفع مشکل و مواد اولیه این واحد تمهیداتی در نظر گرفت،بیان کرد: این واحد تولیدی ۱۰۰ هزار شیشه مواد ضدعفونی کننده رایگان از ابتدای شیوع کرونا بین مردم توزیع کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست