حمایت از فعالان اقتصادی با قدرت ادامه دارد

استاندار البرز با اشاره به شعار سال و ضرورت توجه به رونق بخش تولید گفت: حمایت از فعالان اقتصادی با قدرت ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی البرز، عزیزاله شهبازی روز سه شنبه در دیدار با اعضای اتاق بازرگانی البرز ، افزود: در این شرایط خاص هیات رئیسه اتاق بازرگانی استان مسئولیت خطیری عهده دار هستند.
وی با اشاره به اینکه ایران اسلامی در ادوار مختلف در شرایط تحریم قرار گرفته است، گفت: با گذشت چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی، اکنون راه چاره و برون رفت از موانع دشمنان را یافته ایم و با قدرت مشکلات و موانع را حل خواهیم کرد.
* رسالت اتاق بازرگانی البرز در سال رونق تولید سنگین است
استاندار البرز بیان داشت: رسالت اتاق بازرگانی در سال رونق تولید بسیار سنگین است که باید بر اساس راهبردهای تعیین شده به نحو مطلوب برنامه ریزی و اقدام کند.
شهبازی با اشاره به دوران پر افتخار هشت سال دفاع مقدس گفت: در آن دوران جناح و جریان خاصی مطرح نبود بلکه همه با اتحاد و همدلی برای دفاع از کشور آماده بودند.
وی ادامه داد: خوشبختانه از سال گذشته نیز جناح های مختلف سیاسی و تمامی گروه ها اتحاد و انسجام بیشتری داشته و در مقابل تهدیدهای دشمنان ایستادگی کردند.
* مدیریت بحران سیل در البرز
وی اظهار داشت: نوروز امسال البرز نیز در معرض خطر سیل قرار داشت چرا که حجم بارندگی بسیار قابل توجه بود ولی با مدیریت صورت گرفته و رهاسازی آب سدهای امیرکبیر و طالقان، مخازن استان برای مهار سیلاب های احتمالی مهیا شد.
شهبازی افزود: شرایط استان به گونه ای مدیریت شد که با وجود شدت بارش ها به لطف خدا شاهد کمترین خسارت ممکن بودیم.
وی عنوان کرد: اکنون نیز تشکل های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و… در البرز برای کمک به سیل زدگان استان های آسیب دیده کشور همت کردند و با کمک ها و حضور خود در این راستا نقش آفرینی کرده اند.
وی تاکید کرد: در حادثه سیل شاهد همدلی و هم افزایی مردم و مسئولان برای کمک به سیل زدگان کشور بوده ایم و مردم از تمام نقاط کشور برای کمک به استان های سیل زده بسیج شدند.
*** نظام سلطه از سربلندی ایران اسلامی عصبانی است
استاندار البرز با اشاره به اینکه در البرز طی بحران های اخیر در بارندگی ها، طعم خوب با هم بودن را چشیدیم، گفت: اکنون نیز استکبار طی اقدام اخیرش درصدد مقابله با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که از فرزندان همین مرز و بوم هستند، برآمده است.
وی افزود: مردم ایران اسلامی برای استقلال و آزادی، هزینه داده اند و نظام سلطه از این امر عصبانی است.
شهبازی اضافه کرد: در بازدیدی که از یک واحد تولیدی البرز و مطرح در خاورمیانه داشتم، انرژی مضاعفی گرفتم چراکه علاوه بر توفیقات روز افزون برخلاف تهدیدها و هجمه های تبلیغاتی دشمنان، برای بهره برداری از خط تولید جدید نیز اقدام کرده اند.
وی گفت: پشتیبان تولید و فعالان اقتصادی البرز هستیم و مشکلاتی که در محدوده البرز باشد را با اهتمام ویژه ای حل می کنیم.
استاندار البرز افزود: دشمن به جد دنبال تضعیف و لطمه به سرمایه اجتماعی کشور است ولی تاکنون در این رابطه توفیقی نیافته است.
وی با اشاره به اینکه ایران اسلامی در ادوار مختلف در شرایط تحریم قرار گرفته، ادامه داد: با گذشت چهل سال از عمر پیروزی انقلاب اسلامی، اکنون راه چاره و برون رفت از موانع دشمنان را یافته ایم و با قدرت مشکلات و موانع را حل خواهیم کرد.
شهبازی گفت: با اتحاد و همدلی اسباب خروج از رکود را فراهم کرده و به رونق و رشد اقتصادی می رسیم.
وی افزود: به طور حتم در البرز با همت فراوانی که وجود دارد در راستای رونق اقتصادی موفق خواهیم بود.
استاندار البرز اضافه کرد: جلسات کارگروه صادرات غیرنفتی، کارگروه رونق تولید، ستاد تسهیل و رفع موانع تولید و… به طور مرتب و منظم در البرز برگزار می شود.
وی گفت: در شوراها و کارگروه های تخصصی اقتصادی استان، از حضور فعالان اقتصادی استان بهره خواهیم برد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست