استاندار البرز اعلام کرد که صادرات این استان طی ۹ گذشته در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۳۲ درصد افزایش نشان می دهد.

به گزارش  روابط عمومی اتاق بازرگانی البرز،  عزیزاله  شهبازی در هفتادمین نشست شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان البرز با قدردانی از حضور فعال تولیدکنندگان و تجار استان  اظهار داشت:  واحدهای تولیدی و صنعتی کوچک و بزرگ البرز حتی در شرایط سخت نیز با شور و تعصب خاص چرخ های اقتصاد کشور را به حرکت در می آورند تا از میزان تولید کاسته نشود.

وی افزود: افزایش تولید و صادرات در استان البرز توفیق بزرگی در کشور است که باید قدردان آن باشیم. اشتغال، تولید و تجارت  از بال های توسعه  بوده و بال دیگر توسعه، امنیت، تکریم حقوق شهروندی و نشاط اجتماعی است که برای پر گشودن باید هر ۲ بال با هم به پرواز در آیند.

استاندار البرز با اشاره به سفر رییس جمهوری و رییس قوه قضائیه  در آینده نزدیک به استان البرز گفت : حضور مسوولان عالی کشور در البرز فرصتی مغتنم برای توسعه روز افزون استان است.

نماینده عالی دولت در البرز  درخصوص ساخت بنای نمایشگاه بین المللی البرز بیان داشت: زمین مورد نیاز این نمایشگاه  مشخص شده و از بخش خصوصی انتظار می رود که هر چه سریع تر احداث این مجموعه را آغاز کند.

استاندار البرز افزود:  اکنون نیز زمینه  برای ایجاد پایانه صادراتی مهیا  است و و دولت در این بخش  وظایف خود را انجام داده است .

وی اضافه کرد: مجموعه دولت در سطوح مختلف در کنار بخش خصوصی هستند چراکه شعار دولت حمایت همه جانبه از بخش خصوصی و تسهیل گری در این رابطه است.

شهبازی گفت: در استان البرز هیچ گونه مانعی به واسطه  همراهی و همدلی  سر راه تولید وجود ندارد. البرز یکی از امن ترین و با ثبات ترین استان های کشور محسوب می شود.

استاندار البرز با اشاره به بیانات و منویات امام راحل (ره) و همچنین مقام معظم رهبری در خصوص امیدآفرینی در جامعه، عنوان کرد: ایجاد شک و تردید، منافع عمومی را به خطر می اندازد و یاس و ناامیدی را جامعه ایجاد می کند.

وی با اشاره به حوادث اواخر آبان ماه امسال، افزود: دشمن همواره به دنبال برنامه ریزی برای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی است و این بار نیز اصلاح قیمت بنزین را دستاویز قرار داد.

استاندارالبرز با اشاره به آمادگی نیروهای امنیتی، نظامی و انتظامی برای مقابله با برنامه ریزی های دشمنان، ادامه داد: معاندان با استفاده از پیاده نظام های داخلی و خارجی خود حوادثی را رقم زدند و قصد داشتند که این روند را تکرار کنند ولی مردم آگاه و هوشیار با عدم حمایت و همراهی از ناآرامی و اغتشاش جلوگیری کردند.

شهبازی گفت: در حوادث آبان ماه، مراکز عمومی که به مردم خدمات ارائه می دادند، آسیب دیدند از این رو به حقوق و امنیت عمومی تعرض شده است.

وی افزود: اتاق بازرگانی البرز نیز محلی برای رفت و آمد مردم بعنوان فعالان بخش خصوصی است که در حوادث اخیر متحمل خسارت شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست