رونق تولید و صادرات همفکری و هماهنگی بخش خصوصی و حاکمیت را طلب می کند

رئیس اتاق بازرگانی البرز رونق تولید، صادرات و بی اثر کردن تدریجی تحریم ها را نیازمند همفکری ، هماهنگی و همراهی حاکمیت و بخش خصوصی در مسیر اصلاح ساختار اقتصادی کشور دانست.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی البرز، رحیم بنامولائی در مراسم ویژه دیدار نوروزی فعالان اقتصادی با مدیران استان گفت: امید واریم امسال  که سال رونق تولید نامگذاری شده با تکیه بر وحدت و اصلاح زیرساخت های اقتصادی در مسیر پویائی جامعه حرکت نمائیم .

وی ایجادکمیسیونهای جدید رفع موانع تولید  در اتاق بازرگانی باهمکاری  شایان توجه سازمان صنعت و معدن استان را حرکتی روبه جلو عنوان کرد.

وی با اشاره به تاکید استاندار در راستای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری در جهت رونق تولید افزود: بنا به دستور استاندار در روزهای اول سال جدید کمیته کاربردی و راهبردی تولید را ساماندهی کرده ایم و از مدیران اقتصادی و فنی استان درخوست داریم در کنار اتاق بازرگانی بیش از پیش ما را در ساماندهی تصمیمات متخذه در کمیسیونهای اتاق بازرگانی استان یاری دهند.

رئیس اتاق بازرگانی استان البرز ایجاد هماهنگی و تعامل هرچه قوی تر میان صنعت ، دانشگاه و مدیران اجرائی استان را گره گشای بسیاری از دست اندازهای بخش تولید در مقابله با جنگ اقتصادی عنوان کرد.

رحیم بنامولائی گفت: در طول چهار دهه به دنیا ثابت کردیم که  قادریم با همدلی و همسویی بسیاری از مشکلات را از پیش روی برداریم .

او گفت: ما نباید به فکر جیب خود باشیم،  بلکه باید  جهادی عمل کنیم و ایران را مانند اجدادمان از هرگونه گزند بیگانگان  حفظ نمائیم  و پاسدار صنعت کسب و کارمان باشیم.

وی با اشاره به مشکلات فراوان پیش روی بخش تولید و صادرات از جمله در مباحث بانکی و ارزی افزود: انشالله با همدلی و همراهی برای رفع اینگونه مشکلات به راهکارهای مناسبی دست خواهیم یافت.

رئیس اتاق بازرگانی البرز  با اشاره به محدودیت  منابع کشور گفت: امسال باید با مدیریت هزینه ها ، بهره وری را درکشور بالا ببریم و در این راستا همه فعالان اقتصادی به عنوان سنگربانان تولید به حاکمیت قول می دهیم که توانمندی اعمال مدیریت هزینه ها وبا برنامه ریزی افزایش بهره وری را داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست