مقابله با جنگ اقتصادی نیازمند ارائه راهکار است

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز با اشاره به اینکه وقتی دچار فشارهای اقتصادی هستیم نباید تئوری های قدیمی در این حوزه استفاده شود، گفت: نسخه های کار باید تغییر کند و به ساخت تئوری جدید روی آوریم.

به گزارش  روابط عمومی اتاق بازرگانی البرز ،  سرداریوسف مولایی روز پنجنشبه در آئین افتتاح کلینیک صنعت، معدن و تجارت سازمان بسیج مهندسین البرز که با همکاری اتاق بازرگاانی و جهاد دانشگاهی دانشگاهی البرز به  نتیجه رسیده است، اظهار داشت:  دشمن تصمیم گرفته است که ارکان قدرت ما را سست کند و در یک طرح دوازده گانه نخست مسائل نظامی و در ادامه فشار بر یکی از ستون های نظام که اقتصاد کشوراست هدف فشارقرار داد.

وی درادامه با تاکید بر اینکه در کلینیک صنعت نباید ذهن ها به سمت تئوری های ناهمسان با کشور حرکت کند، افزود: در کلینیک  صنعت باید عملیاتی کار کرد.

مولایی با اشاره به اینکه می دانیم برخی مسئولین نسبت به مشکلات بی تفاوت بوده و به جای ایثارگری سوداگر هستند، گفت: عده ای که در مسئولیت های مختلف  کشورحضور دارند اجازه داده می دهند کالاهایی از خارج وارد ایران شود؛ چون از این طریق تجارت می کنند، این افراد اجازه تولید آن کالا درداخل کشورمان را نمی دهند و  سنگ اندازی می کنند.

فرمانده سپاه استان البرز  عنوان کرد: گاهی در کشور اهالی صنعت از بی توجهی و بی دقتی برخی مسئولین به این حوزه گلایه مند هستند؛ چون این مسئولین سوداگر بوده  و این باور را دارند که تجارت بهترازساخت و تولید است.

وی با اشاره به اهمیت تکیه بر ساخت و تولید در کشورادامه داد: پالایشگاه ستاره خلیج فارس از جمله این ظرفیت های ایجاد شده در کشورمان است  که در دنیا نمونه است و در سال جاری در زمینه میعانات گازی توان تولید برای نصف کشور را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست