نامه مدیرعامل جامعه نیکوکاری ابرار به فعالان اقتصادی

 

برای جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی به سیل‌زدگان آماده‌ایم

 مسیر پرداخت آنلاین کمک‌های نقدی به سیل‌زدگان از خارج از کشور

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران ضمن تسلیت به خانواده‌هایی که در حادثه سیل داغدار شده‌اند، کمک به سیل‌زدگان را از همان روزهای نخست بروز این حادثه، در دستور کار قرار داده است. به غیر از کمک نقدی مستقیم اتاق ایران، جامعه نیکوکاری ابرار وابسته به اتاق ایران، برای جمع آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی جامعه اقتصادی ایران، فعال شده است.

جامعه نیکوکاری ابرار در دومین اطلاعیه خود از فعالان اقتصادی خواسته است تا کمک‌های غیرنقدی خود را به اتاق‌های مستقر در استان‌های حادثه دیده بسپارند و کمک‌های نقدی را نیز به حساب جامعه ابرار واریز کنند.

متن نامه علی اصغر خامنوی مدیرعامل جامعه نیکوکاری ابرار به فعالان اقتصادی به شرح زیر است:

آغاز سال جدید را خدمت‌تان تبریک عرض می‌‌‌نمایم؛ سالی که با برکت‌ها و البته محنت‌های بی‌شماری آغاز شد. برخی از هموطنانمان پذیرای مهمان ناخوانده سیل در منازلشان بودند و روزهای سختی را سپری می‌کنند. کشته و مجروح شدن تعدادی از این عزیزان، ویرانی خانه‌‌هایشان، آسیب‌‌‌های جدی به زمین‌های زارعی و امکانات زیربنایی شهرها و روستاها در کنار بسیاری از آسیب‌‌های روحی و روانی، بخش کوچکی از وصف حال زندگی این روزهای بسیاری از ایرانیان است.

به رسم انسانیت و به حکم تکلیف، فعالان اقتصادی بخش خصوصی، بار دیگر به مسئولیت اجتماعی خود عمل کردند. با تاکیدات رئیس محترم اتاق ایران، جناب آقای مهندس شافعی، از نخستین روزهای این واقعه، فعالان اقتصادی با اهدای کمک‌‌های غیرنقدی و نقدی فعالانه در کمک رسانی مشارکت داشتند. وضعیت بسیار نامناسب و دشوار هموطنانمان در استان های گلستان، مازندارن، لرستان، خوزستان و فارس، ضرورت استمرار کمک رسانی را دوچندان می‌کند.

جامعه نیکوکاری ابرار وابسته به اتاق ایران آمادگی خود را برای جمع‌‌آوری کمک های نقدی؛ واریز به شماره حساب ۰۱۱۰۷۱۲۳۴۴۰۰۸ و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۷۰۳۲۲۱ نزد بانک ملی بنام جامعه نیکوکاری ابرار؛ و غیر نقدی از طریق ارسال به اتاق های بازرگانی استان‌‌های ذکر شده اعلام می دارد؛ باشد تا مرهمی بر زخم های این عزیزان باشد. همسو با رویکردهای اتاق ایران و ابرار  در انجام کمک‌های پایدار و موثر، در تلاشیم پس از عبور از این روزهای بحرانی، از طریق کمک به احیاء کسب و کارها یا بازسازی فضاهای آموزشی تخریب شده، نقشی موثر را در بازسازی این مناطق ایفا نماییم.

یقین دارم بار دیگر نشان می‌دهیم برای امید، برای زندگی و برای ساختن ایرانمان در کنار هم هستیم.

پیشاپیش از همکاری شما کمال تشکر را داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست