همکاری های تجاری البرز با لهستان استونی در حال گسترش است

رئیس اتاق بازرگانی ،صنایع، معادن و کشاورزی البرز از گسترش همکاریهای تجاری استان با کشورهای لهستان و استونی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی البرز، رحیم بنامولایی  گفت: طبق برنامه ریزی های انجام شده در سه ماه اخیر و با تایید وزارت امور خارجه کشورمان چهارم آذرماه جاری یک هیات تجاری متشکل از فعالان اقتصادی چند استان کشور به لهستان و استونی اعزام می شودند.

وی افزود: هیات های اعزامی در جریان این سفر ضمن حضور در نشست های تخصصی با فعالان اقتصادی لهستان و استوونی از مراکز مهم تولیدی و صنعتی این کشورها بازدید خواهند کرد.

وی اظهار کرد: بررسی پیرامون همکاری های اقتصادی در زمینه های  مواد غذایی  و مراکز حلال ، ساختمان، بازرگانی، مواداولیه، ماشین آلات صنعتی بسته بندی مواد غذایی ، IT  و نساجی از اهم  مذاکرات هیات ایرانی با فعالان اقتصادی دو کشور لهستان و استونی است.

رئیس اتاق بازرگانی البرز افزود: علیرغم دست اندازهای امریکا در مسیر مبادلات اقتصادی کشورمان با لهستان  از سال ۹۶ انواع محصولات از جمله خشکبار و داروهای گیاهی به این کشور صادر کرده ایم.

بنامولایی اضافه کرد:  استان البرز به عنوان  معین کشور لهستان تعیین شده و با توجه به تفاهم نامه ای که سال ۹۴ با اتاق سیسیلیا منعقد شد، تاکنون پنج هیات  تجاری از این استان  به البرز آمده اند.

استان البرز  با برخورداری از سه هزار و پانصد  واحد تولیدی  و صنعتی بزرگ و کوچک از قطب های مهم صنعتی کشور است و بخشی از تولیدات صنعتی این استان به خارج از کشور صادر می شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست