در نشستی ویدئو کنفرانسی مطرح شد؛ تاکید رییس اتاق ایران بر ضرورت مشورت گیری دولت از بخش خصوصی

روسای اتاق بازرگانی و سازمان صمت استان البرز در نشستی مجازی با موضوع هم اندیشی دولت و بخش خصوصی در مورد سیاست های تجاری و صنعتی کشور حضور یافتند.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان البرز در این نشست ویدئو کنفرانسی که با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت، رئیس اتاق ایران، روسای سازمان صمت و اتاق های بازرگانی سراسر کشور همراه بود، ایجاد تحولات مثبت در دو حوزه صنعت و بازرگانی کشور از جمله موضوعاتی بود که مطرح شد.

در جریان برگزاری این نشست، علیرضا رزم حسینی وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه در شرایط کنونی در جنگ تمام عیار اقتصادی هستیم، اظهار کرد: با وجود محدودیت ها و تحریم ها به رشد اقصادی و صنعتی رسیده ایم و رقم صادرات کشور نیز افزایش داشته است.

وزیر صنعت، معدن و تجارت ضمن اشاره به همبستگی خوب اتاق های بازرگانی سراسر کشور با این وزارتخانه بیان کرد: سیاست های رانت زدایی و شفاف سازی را دنبال خواهیم کرد و در کنار آن با بانک مرکزی و وزرای اقتصادی دولت برای عبور از شرایط کنونی همکاری خواهیم کرد.

در بخش دیگری از این نشست ویدئو کنفرانسی، غلامحسین شافعی رئیس اتاق ایران نیز در قسمت هایی از سخنان خود ضمن اشاره به عزم جدی وزارت صنعت، معدن و تجارت برای تحقق مصوبات شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی بیان کرد: حل مسائل و دغدغه های موجود در این بخش با عزم و اراده ای جدی پیگیری خواهد شد.

رئیس اتاق ایران تاکید کرد: سیاست های تجاری و سیاست های ارزی از اولویت های امروز اقتصاد کشور است و در کنار این موارد مشورت گرفتن از بخش خصوصی قبل از تصمیم گیری ها برای رسیدن به نتایج مطلوب اهمیت بالایی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست