برگزاری پنجمین کمیته علمی داوری جشنواره امیرکبیر در اتاق بازرگانی البرز

 

 

پنجمین کمیته علمی و داوری جشنواره امیر کبیر با حضور رییس بنیاد نخبگان استان البرز و مدیر مرکز خدمات تسهیلگری و رییس اتاق بازرگانی  البرز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اتاق البرز این جشنواره با هدف استقبال از پایان نامه هایی که طی سال گذشته از سوی کارفرمایان در سطح کارشناسی ارشد و دکتری تهیه شده، برگزار خواهد شد.

محمد نبیونی گفت:  امید است که با برگزاری این جشنواره زمینه ای موثر در ارتباط دانشگاه و پروژه های دانشجویی و استفاده از نخبگان جوان در جهت توسعه تولید،صادرات و ایجاد بازارهای جدید ایجاد گردد.

وی گفت: نکته بسیار مهم در این جشنواره ، همکاری و تلفیق بین جهاد دانشگاهی و اتاق بازرگانی البرز به عنوان ارتباط دهنده دانشگاه با جامعه و صنعت  است .

با همکاری هم میتوان به شکل جدی تری در این راه قدم برداشت و با فراهم کردن فضای رقابتی،در سال های پیش رو با استقبال بیشتری روبرو شد.

رییس بنیاد نخبگان استان البرز گفت:جشنواره ملی امیرکبیر نقطه شروع ارتباط واقعی دانشجویان با جامعه و صنعت و حمایت مادی و معنوی از پایان نامه ها، طرح ها  و رساله های کارفرما محور است .

در این جلسه بعد از رونمایی از سایت و پوستر مربوط به جشنواره، این طرح،  نهایی و مورد تایید قرار گرفت.

گفتنی است در این جلسه تصمیماتی در ارتباط با چگونگی اطلاع رسانی در نهاد ها و جامع علمی و دانشگاهی برای شرکت کننده ها گرفته شد و تاریخ بعدی فراخوان تعیین گردید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست