انتخابات نماینده کارکنان اتاق البرز برگزار شد

کارکنان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی البرز با رای گیری مکتوب، نماینده خود برای هماهنگی های اداری را انتخاب کردند.

به گزارش روابط عمومی اتاق البرز، پرهام رضایی رییس اتاق در این برنامه، نیروی انسانی را یکی از مهم ترین سرمایه های هر سازمان دانست و تاکید کرد: اساس کار بخش خصوصی بر ارایه بهترین خدمات و تکریم مشتری استوار است و اتاق به عنوان پارلمان بخش خصوصی، رضایت حداکثری اعضا را ماموریت اصلی خود می داند. دستیابی به این هدف، مستلزم همراهی و همفکری همه کارکنان اتاق است.
وی افزود: ارتقای مهارت کارکنان، افزایش نشاط سازمانی و هم افزایی درون سیستمی، مهمترین برنامه هایی است که مدیریت اتاق البرز در حوزه سرمایه های انسانی خود دنبال می کند.
رضایی تاکید کرد: هر اقدام کارکنان اتاق اگر با برنامه درست و دانش سازمانی همراه باشد، می تواند به تسهیل فضای کسب و کار در استان کمک کند و از این طریق، منافع آن به عموم شهروندان تعمیم می یابد.
وی با اشاره به شرایط عمومی اقتصادی کشور و کاهش سطح رفاه عمومی، اظهار امیدواری کرد که اتاق البرز با اصلاح مدل مالی خود، بتواند وضعیت کارکنان را بهبود بخشد. در عین حال تاکید کرد که دستیابی به این هدف، مستلزم مشارکت فکری کارکنان در پویایی منابع مالی و افزایش رضایت ذی نفعان مختلف بویژه اعضا، از عملکرد اتاق است.
رییس اتاق البرز در پایان از کارکنان خواست که با ارایه راه حل های خلاقانه، کمک کنند تا اتاق نقش مشورتی خود را در تعامل با دستگاه های اجرایی بهتر از پیش ایفا کند و جایگاه اتاق بازرگانی به عنوان اتاق فکر اقتصادی استان، برای نظام تصمیم گیری به خوبی نمایان شود.
گفتنی است در پایان این مراسم، انتخابات نماینده کارکنان پس از اعلام کاندیداتوری خانم ها سیماامانی و شایسته عبدالملکی و آقای رضا جنگ آور، رای گیری مکتوب برگزار شد و بدین ترتیب، شایسته عبدالملکی با ۱۴ رای به عنوان نماینده کارکنان، رضا جنگ آور با ۴ رای به عنوان نماینده علی البدل انتخاب شدند.
شایان ذکر است در این انتخابات، رییس اتاق بر ضرورت سخنرانی و ارایه ایده ها توسط کاندیداهای نمایندگی کارکنان تاکید کرد که با استقبال کارکنان مواجه شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست