دیدار شورای بسیج تجار اتاق بازرگانی البرز با خانواده شهیدان داستان

شورای بسیج تجار و فعالان اقتصادی اتاق بازرگانی البرز با خانواده شهیدان داستان، شهدای سرافراز دوران دفاع مقدس و مدافع سلامت دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی،صنایع، معادن و کشاورزی استان البرز، یداله مالمیر با همراهی شورای بسیج تجار و فعالان اقتصادی اتاق بازرگانی البرز و بسیج اصناف کرج باخانواده معزز دو شهید سرافراز دوران دفاع مقدس عبدالحسین و غلامعلی داستان و شهید گرانقدر مدافع سلامت حاج تقی داستان دیدار کرد.

مالمیر در این ديدار با قدردانی از خانواده شهدا که در راه حراست از انقلاب اسلامی ايران جان فرزندان خود را نثار کرده اند، اظهار داشت: زمانی که کلمه دفاع از کیان ایران اسلامی نقش بست و شکل گرفت، افراد زیادی در راه پاسداری از خاک و میهن جانفشانی کرده و در این مسیر از جان و مال خود گذشتند که ایران بماند و قدردان این عزیزان هستیم.

رئیس بسیج تجار و فعالان اقتصادی اتاق بازرگانی البرز با تاکید بر اهمیت توجه هرچه بیشتر به خانواده شهدا گفت: نیاز است که مسئولان دیدار بیشتری با خانواده معظم شهدا داشته باشند و به دغدغه خانواده های این مدافعان حراست از نظام جمهوری اسلامی گوش فرا دهند.

وی با اشاره به اینکه مؤمنان با خدا معامله کرده اند، گفت: به نمایندگی بیش از ۴ هزار صنعتگر البرزی به دیدار با خانواده معزز سه تن از شهدای استان البرز آمده ایم، امید است که بتوانیم مشکلات موجود کشور به ویژه در عرصه اقتصادی را در کنار یکدیگر و با درسی که از خودگذشتگی شهدا گرفته ایم، به خوبی حل و فصل کنیم.

رئیس بسیج تجار و فعالان اقتصادی اتاق بازرگانی البرز در بخش دیگری با اشاره به اینکه اجر و منزلت الهی نصیب خانواده شهدا می شود، عنوان کرد: ما صنعتگران به عنوان سربازان جبهه اقتصادی قدردان زحمات شهدا، جانبازان و ایثارگران انقلاب اسلامی و صبر و بزرگی منش خانواده شهدا هستیم که جان فرزندان عزیزشان را نثار پاسداری از میهن اسلامی کرده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست