نخستین “استودیو خصوصی ضبط برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی” در اتاق بازرگانی البرز به بهره برداری می‌رسد

 نخستین “استودیو خصوصی ضبط برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی” همزمان با سالروز ولادت حضرت زهرا(س) در  محل اتاق بازرگانی البزر به بهره برداری می رسد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی،صنایع، معادن و کشاورزی استان البرز، همزمان با سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و ایام مبارک دهه فجر، نخستین “استودیو خصوصی ضبط برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی” در محل اتاق بازرگانی استان البرز با حضور مقامات استانی به بهره برداری می‌رسد.

هدف از راه اندازی این استودیو تلویزیونی و رادیویی گسترش سطح اطلاع رسانی اقدامات انجام شده در حوزه‌های مختلف استان به ویژه بخش‌های اقتصادی است.

در این راستا اتاق بازرگانی البرز به عنوان نماینده بخش خصوصی در استان با جدیت پیگیر حل مطالبات و مشکلات فعالان این حوزه است، در نتیجه مقرر شده است که اطلاع رسانی در مورد اقدامات انجام شده برای چرخه تولید و صنعت استان با ضبط برنامه های متنوع تلویزیونی و رادیویی از جمله میزگردهای تخصصی در استودیوی اتاق بازرگانی البرز انجام شده و به سمع و نظر بینندگان برسد.

همچنین در این استودیوی خصوصی امکان ضبط برنامه‌های تخصصی در دیگر حوزه‌های از جمله برنامه رادیویی و پادکست قابل تولید است.

این استودیو یکی مجهزترین استودیوهای ضبط برنامه‌های “تلویزیونی و رادیویی” در سطح کشور است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست