پیام تبریک نایب رییس اتاق بازرگانی استان البرز به مناسبت روز خبرنگار

نایب رییس اتاق بازرگانی استان البرز و رئیس انجمن تخصصی صنایع همگن نساجی، پوشاک و چرم البرز به مناسبت روز خبرنگار پیام تبریکی صادر کرد.
در متن این پیام آمده است:
خبرنگار با اتكاء به ذوق و استعداد شخصی و با توجه به مسئوليت اجتماعي كه برگردن آنهاست وظيفه به دست آوردن، آماده كردن، گردآوری و سامان دادن اخبار و انتقال آنها را بر عهده دارد و بر پايه اعلاميه سازمان يونسكو كار خبرنگار بايد مبتني بر صداقت و کوشش باشد تا اخباری صحيح، دقيق و معتبر را در اختيار مخاطبانش قرار دهد.
روز خبرنگار را بهانه ای مي دانيم تا از احوال كساني خبر بگيريم كه تمامی ايام سال را در سرما و گرما و در سخت ترين شرايط از حال جامعه می پرسند و در كنار مديران و مسئولين گام به گام حركت می کنند تا مطالبه گر مطالبات مردم باشند و از رشد و توسعه کشورشان بذر اميد و خبرهای خوب به جامعه تزريق كنند.
اين روز را به همه عزيزاني كه در اين عرصه گام نهاده و آزادانه در مسير اطلاع رسانی آگاهانه و مطالبه گری صادقانه تلاش ميكنند خداقوت گفته و آرزوی سلامتي و موفقيت روزافزون برای زحمتشکان این عرصه دارم.
یداله مالمیر نایب رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان البرز و رئیس انجمن تخصصی صنایع همگن نساجی، پوشاک و چرم البرز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست