طی مرحله ای دیگر؛ ۲۰۳ دستگاه تبلت اهدایی خیرین اتاق بازرگانی البرز میان دانش آموزان استان توزیع شد

همزمان با چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مرحله دیگری از اهدای تبلت توسط خیرین اتاق بازرگانی البرز انجام شد و بالغ بر ۲۰۳ دستگاه تبلت میان دانش آموزان بازمانده از تحصیل استان توزیع شد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان البرز، در هفته ای که گذشت مرحله دیگری از اقدام خیرخواهانه اهدای تبلت به دانش آموزان بازمانده از استان توسط مرکز نیکوکاری اتاق بازرگانی البرز و با حضور نمایندگانی از اتاق، کمیته امداد امام خمینی(ره) و آموزش و پرورش استان انجام شد.

در این مرحله هم توسط انجمن نیکوکاری اتاق بازرگانی البرز، طی مراسمی بالغ بر ۲۰۳ دستگاه تبلت اهدایی خیرین اتاق بازرگانی البرز در اختیار جمعی از آینده سازان میهن اسلامی قرار داده شد تا با در اختیار داشتن امکانات مناسب فرصت شرکت در کلاس‌های درس مجازی برای آنها فراهم شود.

طی اقدامات انجام شده در این مرحله بخشی از تبلت‌های اهدایی در اختیار دانش آموزان شهرستان‌های هشتگرد، فردیس و اشتهارد قرار داده شد و بخشی دیگر هم در اداره کل آموزش و پرورش استان و اداره آموزش و پرورش ناحیه سه البرز میان گروهی از دانش آموزان استان توزیع شد.

تاکنون در راستای مشارکت خیرین اتاق بازرگانی البرز در طرح اهدای تبلت به منظور رفع نیاز و ارتقای دانش و بینش دانش‌آموزان بیش از ۵۶۳ دستگاه تبلت میان دانش آموزان البرزی توزیع شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست