افزایش صادرات البرز با مشارکت مدیر سابق گمرک البرز محقق شد/ پیام حلقه واسط البرز و قزوین باشد

نائب رئیس اتاق بازرگانی البرز بابیان اینکه رشد ۹۶ درصدی صادرات و پیشرفت خوب گمرک البرز در نتیجه فعالیت‌های ارزنده مدیرکل پیشین گمرک استان محقق شده است، گفت: ظریفت ترانزیتی پیام حلقه واسط البرز و قزوین باشد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان البرز، یدالله مالمیر در جریان بازدید جمعی از اعضای هیات نمایندگان اتاق بازرگانی قزوین از واحدهای تولیدی و منطقه ویژه اقتصادی پیام اظهار داشت: ظرفیت‌های منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام می تواند برای صادرات استان قزوین مورد استفاده قرار گیرد.

وی افزود: با توجه به‌ نزدیکی دو استان قزوین و البرز نیاز است که از امکانات منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام در راستای توسعه روابط اقتصادی دو جانبه میان طرفین استفاده شود.

نائب رئیس اتاق بازرگانی البرز با اشاره به اینکه نمایشگاه دائمی و بین المللی استان البرز در نزدیکی فرودگاه بین المللی پیام در حال احداث است‌، عنوان کرد: اکنون کارهای فونداسیون این نمایشگاه در حال انجام است و امیدواریم که آستانه سال جدید فاز نخست آن به بهره برداری برسد.

مالمیر با بیان اینکه امسال رشد ۹۶ درصدی صادرات به نسبت مدت مشابه سال قبل و پیشرفت خوب گمرک البرز در نتیجه فعالیت‌های ارزنده مدیرکل پیشین گمرک استان محقق شده است، گفت: به عنوان نمونه رشد بالای صادرات برای استان محقق و پیش بینی شده است که در انتهای سال جاری رقم صادرات البرز به یک میلیارد دلار برسد.

وی تاکید کرد: به هنگام ورود کانتینرهای حامل ماشین آلات و یا ملزومات وارداتی واحدهای تولیدی استان که گاهی حتی در تعداد و حجم بالا وارد استان می شود، به خوبی اقدامات لازم برای تحویل بار این کانتینرها توسط گمرک استان انجام شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست