پیام رئیس اتاق بازرگانی البرز به مناسب روز ارتباطات و روابط عمومی

رئیس اتاق بازرگانی البرز در پیامی روز ارتباطات و روابط عمومی را به فعالان این عرصه تبریک گفت، متن این پیام به شرح ذیل است.

مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان البرز

با سلام و تحیات

بدون تردید روابط عمومی به عنوان رکن اساسی نظام ارتباطی و اطلاع رسانی نقش تعیین کننده‌ای در افزایش آگاهی های آحاد جامعه، فرهنگ سازی و تنویر افکار عمومی بر عهده دارد و اکنون که اهمیت جایگاه روابط عمومی در عصر ارتباطات و در دورانی که اطلاع رسانی در همه عرصه ها پیشتاز است بر همگان آشکار شده، نمی توان نقش آن را در پیشبرد اهداف یک نهاد یا سازمان نادیده گرفت.

روز ارتباطات و روابط عمومی، فرصت مغتنمی است تا همه با هم برای توسعه ارتباطات اجتماعی و غنای معنوی و ارزشی این حرفه ارزشمند بکوشیم.

بدین وسیله فرارسیدن بیست و هفتم اردیبهشت روز جهانی “ارتباطات و روابط عمومی را به صاحب نظران و فعالان عرصه ارتباطات و روابط عمومی ” در استان البرز تبریک می گوییم.

امید است، با به کارگیری مهارت و دانش در راستای اطلاع و ارتقای فرهنگ مدنی، فضایی سالم برای اطلاع رسانی دقیق و ارتباطات صمیمانه و اثربخش میان مردم و سازمان که پایه حرکت اجتماع است، تلاش ورزیده و کماکان با ارتباط موثر در سامان دادن امور روابط عمومی نقش آفرین و اثر آفرین باشید.

پرهام رضایی

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان البرز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست