آمادگی هتل کیمیای طالقان برای خدمات دهی به سازمان‌ها و ارگان‌های استان البرز

رئیس کمیسیون گردشگری و اقتصاد هنر اتاق بازرگانی استان البرز از آمادگی هتل کیمیای طالقان برای خدمات دهی به سازمانها و ارگان‌های این استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان البرز، شادی حاضری در بازدید از امکانات و ظرفیت‌های هتل کیمیای طالقان اظهار داشت: هتل کیمیا طالقان به مدیریت امین غرقی از اعضا جدید کمیسیون گردشگری و اقتصاد هنر اتاق بازرگانی البرز از امکانات بسیار خوب و ویژه ای برای خدمات دهی به مسافران برخوردار است.

وی افزود: این هتل چشم اندازبسیار زیبایی به سمت دریاچه طالقان دارد که در نوع خود بی نظیر است.

رئیس کمیسیون گردشگری و اقتصاد هنر اتاق بازرگانی استان البرز با بیان اینکه هتل کیمیا لذت اقامت برای آن دسته از گردشگرانی است که با رزرو هتل در طالقان به این شهرستان واقع در البرز مراجعه می کنند، بیان کرد: بعد از دو سال ، فاز اول هتل کیمیا طالقان به بهره برداری رسیده است.

حاضری با اشاره به اینکه هتل کیمیا در ۹۰ کیلومتری کرج در منطقه کلوندر طالقان واقع شده است، ادامه داد: این هتل شامل ۳۰ اتاق و ۴ سوئیت ، رستوران ،کافی شاپ و پذیرای ۱۲۰ نفر مسافر است، باشگاه ورزشی، استخر، کافه روباز هتل و پارک کودکان این مجموعه زیبا نیز در حال احداث است.

وی با بیان اینکه بر اساس صحبتی که با آقای غرقی داشتم این مجموعه آماده همکاری و تفاهمنامه با ارگان‌های دولتی و خصوصی با شرایط ویژه است،گفت: اعضاء محترم کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی البرز در جلسه گذشته ،پیشنهادات خوبی نسبت به همکاری با مدیریت هتل کیمیا داشته اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست