دبیر شورای بسیج تجار، بازرگانان و فعالان اقتصادی از دفتر بسیج اتاق البرز بازدید کرد

در جریان بازدید دبیر شورای بسیج تجار، بازرگانان و فعالان اقتصادی از دفتر بسیج اتاق البرز بر رسالت های مهم از ایجاد این دفاتر در اتاق های بازرگانی تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان البرز، جواد اسلامی دبیر شورای بسیج، تجار، بازرگانان و فعالان اقتصادی در راستای بحث و تبادل نظر پیرامون رسالت‌های این مجموعه با حضور در اتاق بازرگانی البرز با یداله مالمیر رئیس دفتر بسیج تجار، بازرگانان و فعالان اقتصادی البرز دیدار کرد.

با توجه به اینکه رسالت مهم از تشکیل دفاتر بسیج تجار ،بازرگانان و فعالان اقتصادی، ترویج فرهنگ اسلامی و انقلابی و دستیابی به الگوی جدید در محیط کسب و کار با رویکرد تحقق اقتصاد مقاومتی و رویکردهای مقام معظم رهبری است، راه اندازی این دفتر در سطح اتاق های بازرگانی سراسر کشور از جمله البرز محقق شده و در قالب برگزاری چنین دیدارهایی اقدامات لازم در راستای دستیابی به اهداف دفتر بسیج تجار و بازرگانان انجام شده است.

بخشی دیگر از این دیدار به نشست پرهام رضایی رئیس اتاق بازرگانی استان البرز با دبیر شورای بسیج تجار، بازرگانان و فعالان اقتصادی اختصاص داشت.

به دنبال برگزاری این دیدارها، اسلامی و هیات همراه وی از نمايشگاه دائمی توانمندی‌های توليدی، صنعتی و خدماتی استان البرز و استودیو خصوصی رادیویی و تلویزیونی فاتح واقع در ساختمان اتاق بازرگانی البرز دیدن کردند.

       

   

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست