در ۱۰ماهه نخست امسال محقق شد؛ رشد ۳۴درصدی صادرات از گمرک استان البرز

نائب رئیس اتاق بازرگانی استان البرز گفت: در ۱۰ماهه نخست امسال صادرات از گمرک استان البرز ۳۴درصد رشد داشته است.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان البرز، یداله مالمیر در جریان نشست با مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز که با حضور رئیس اتاق بازرگانی البرز، رئیس کمیسیون جوانان، کارآفرینی ودانش بنیان و دبیرکل اتاق بازرگانی البرز همراه بود، اظهار داشت : به عنوان نماینده بخش خصوصی دردل های فعالان این حوزه را شنیده و پس از طرح آن در اتاق بازرگانی برای پیگیری  این مشکلات در بخش دولتی تلاش خواهیم کرد.

وی در ادامه با اشاره به بازه زمانی چهارساله که به دلیل حضور یکی از نمایندگان کرج در کمیسیون صنایع مجلس به عنوان یک ظرفیت مناسب برای البرز مطرح بوده است، گفت: اما در آن مدت با وجود اینکه البرز استانی صنعتی است، هیچگونه بهره ای از این فرصت نصیب این استان نشد.

نائب رئیس اتاق بازرگانی البرز با تاکید بر اینکه از حدود ۳هزار و ۵۰۰ واحد صنعتی در البرز بخش قابل توجهی در شهرکهای صنعتی استان مستقر است، افزود: به همین دلیل در اتاق بازرگانی به عنوان بخش خصوصی باید ارتباط بیشتری با شرکت شهرکهای صنعتی استان برقرار کنیم.

وی در ادامه عنوان کرد: اتاق بازرگانی، اتاق اصناف و اتاق تعاون البرز هر سه در کنار هم قرار دارند و در راستای حل مشکل تولیدکنندگان و صنعتگران در یک راستا حرکت می کنند.

مالمیر با بیان اینکه آینده کشور را درخشان می بینم ،گفت: امید است در سال آتی با تغییر و تحولات بتوانیم به رشد خوبی در تولید و صادرات برسانیم.

وی با تاکید براینکه مدیران توانمندی در البرز فعال هستند که با فکر درست موجب ایجاد تحول در استان می شوند، عنوان کرد: در ۱۰ماهه نخست سال جاری صادرات از گمرک البرز بالغ بر ۳۴درصد رشد داشته است.

نائب رئیس اتاق بازرگانی البرز بیان کرد: امید است تا پایان سال جاری در بحث صادرات به رقم بیش از یک میلیارد دلاری برای استان دست یابیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست