تحریم‌های داخلی و خارجی سد راه تولید است/ ماکارونی ایران با جدیدترین دستگاه‌ها و تکنولوژی روز دنیا تولید می‌شود

عضو هیات رئیسه اتاق بازرگانی البرز با بیان اینکه بخش صنعت در کشورمان دارای مشکلات زیادی است، گفت: صنعت ماکارونی ایران پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته و درحال حاضر دستگاهها و تجهیزات پیشرفته در کلیه کارخانجات تولید ماکارونی بکار گرفته شده تا محصولاتی با کیفیت جهانی به مصرف کنندگان و هموطنان عزیز ارائه شود.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان البرز، نبی اله نوری نسب در حاشیه بازدید هیات رئیسه اتاق بازرگانی البرز از ۵ واحد تولیدی در شهرک صنعتی سیمین دشت با اشاره به شاخه فعالیتی خود در زمینه تولید ماکارونی اظهار داشت:  انواع مختلف ماکارونی رشته ای و فرمی( شکلی)  با ماشین‌های پیشرفته و به  روز اروپا در شهرک صنعتی سیمین دشت تولید می‌شود.

وی با بیان اینکه در این واحد تولیدی ماکارونی مستقر در سیمین دشت بیش از ۱۰۰ نفر در آن مشغول به کارهستند ، افزود: این افراد در سه شیفت کاری در حال فعالیت هستند و تمام تلاششان این است که محصولاتی با کیفیت و مطابق با خواست و ذائقه مصرف کنندگان تولید و عرضه کنند.

خزانه دار و عضو هیات رئیسه اتاق بازرگانی البرز با بیان اینکه بخش صنعت در کشورمان دارای مشکلات زیادی است، افزود: وجود تحریم‌های داخلی و خارجی هر دو سبب بروز مشکلاتی بر سر راه تولید در کشورمان شد که با گذشت زمان سعی کرده ایم از این مسائل عبور کنیم، البته در این میان مواردی وجود دارد که حل آن زمان بر و نیازمند تدبیر، صبر وبردباری است.

مدیرعامل و رئیس هیات مدیره صنایع غذایی مانتا “ماکارونی سمیرا” با تاکید بر اینکه صنعتگران با تلاش در عرصه تولید نشان داده اند که به کشور خود اهمیت داده و با تلاش مضاعف در این عرصه کار می‌کنند، عنوان کرد: در این میان مشکلات  و موانع تولید را هم سعی می کنیم که با درایت حل کنیم.

وی در بخش دیگری با اشاره به اینکه حدود ۸۰ درصد ماکارونی کشور در استان البرز تولید می‌شود، افزود: تولیدات استان در این زمینه از بهترین کیفیت برخوردار است.

نوری نسب بیان کرد: خوشبختانه بعد از انقلاب تاکنون صنعت ماکارونی در کشور جزو صنایعی بوده است که بیشترین پیشرفت را از نظر در اختیار داشتن تکنولوژی روز تولید داشته است.

وی در پایان گفت: کیفیت ماکارونی تولیدی در کشورمان قابل رقابت با تولیدات دیگر نقاط دنیا است و این یکی از مهمترین ویژگی محصولات داخلی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست