انتصاب معاون وزیر جهاد کشاورزی دولت دوازدهم به سمت مشاور کمیسیون کشاورزی اتاق ایران

معاون برنامه ریزی وزیر جهاد کشاورزی دولت دوازدهم مشاور کمیسیون کشاورزی اتاق ایران شد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان البرز، به پیشنهاد ریاست کمیسیون کشاورزی و صنایع وابسته اتاق ایران و با صدور حکم از سوی محمدرضا رمضانی دبیرکل اتاق بازرگانی ایران، دکتر احمدعلی کیخا به سمت مشاور کمیسیون کشاورزی اتاق ایران منصوب شد.

در سوابق کاری دکتر کیخا که در دولت دوازدهم عهده دار سمت معاونت برنامه ریزی و اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی بوده است، مسئولیت هایی از جمله معاونت سازمان حفاظت از محیط زیست و فعالیت به عنوان نماینده مردم زابل در دوره های هشتم و دهم مجلس شورای اسلامی نیز به چشم می خورد.

دکتر کیخا بر اساس حکم صادره مقرر شده که به مدت بکسال در سمت مشاور کمیسیون کشاورزی و صنایع وابسته اتاق ایران فعالیت کند.ریاست این کمیسیون نیز از اواخر شهریور ماه سال جاری و به دنبال برگزاری انتخابات میان دوره ای کمیسیون های تخصصی اتاق ایران به محسن امینی سپرده شد.

امینی با موفقیت در این انتخابات برای دومین دوره متوالی توانست سکان هدایت کمیسیون کشاورزی و صنایع وابسته اتاق ایران را عهده دار شود.

به گفته رئیس کمیسیون کشاورزی و صنایع وابسته اتاق ایران در چارچوب برنامه ریزی برای فعالیت این کمیسیون قرار است که تصمیمات مهمی از جمله تشکیل میزهای تخصصی در بخش های مختلف کشاورزی اجرایی شود و ظرفیت بخش خصوصی نیز در تدوین راهبردهای توسعه کشاورزی استفاده بیشتر مورد استفاده قرار گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست