رئیس کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی البرز: ظرفیت‌های پارک علم و فناوری البرز به دانش آموزان شناسانده شود

عضو هیات رئیسه و رئیس کمیسیون گردشگری و اقتصاد هنر اتاق بازرگانی استان البرز گفت: ظرفیت‌های پارک علم و فناوری البرز به دانش آموزان شناسانده شود.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان البرز، شادی حاضری در بازدید هیات رئیسه اتاق بازرگانی البرز از پارک علم و فناوری استان با بیان اینکه مردم از فعالیت های علمی و پژوهشی انجام شده در این مجموعه اطلاع زیادی ندارند، اظهار داشت: این اطلاع رسانی‌ها باید از سطح مدارس و مراکز دانشگاهی استان شروع شود.

وی با اشاره به برنامه ریزی که برای برگزاری تورهای گردشگری علمی ویژه دانش آموزان انجام می شود، افزود: در این میان نیاز است که برنامه بازدید از توانمندی‌های پارک علم و فناوری پایه ریزی شود و اتاق بازرگانی البرز می تواند همکاری خوبی در این مورد انجام دهد.

عضو هیات رئیسه و رئیس کمیسیون گردشگری و اقتصاد هنر اتاق بازرگانی استان البرز با اشاره به اهمیت انجام برنامه ریزی کوتاه مدت ۶ ماهه در اتاق بازرگانی البرز در قالب همکاری با پارک علم و فناوری بیان کرد: دست بخش خصوصی برای انجام این حمایت‌ها باز است.

وی توضیح داد: فعالان بخش خصوصی اهل کارشکنی نیستند و برخلاف برخی نهادهای دولتی با شرکت‌های دانش بنیان و صاحبان ایده و طرح های تحقیاتی- پژوهشی به منظور توسعه اقتصادی همسو هستند.

حاضری در ادامه با بیان اینکه بخش مهمی از فعالیت کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی البرز بر تقویت اقتصاد در شاخه‌های مختلف هنری متمرکز است، تشریح کرد: در این زمینه حمایت از هر ایده خلاق و کار پژوهشی و تحقیقاتی تاثیر گذار در شکوفایی اقتصاد هنر و رونق کسب و کارهای خرد و متوسط هنری باید اجرایی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست