رئیس اتاق بازرگانی البرز: مشارکت فعالان اقتصادی در مسئولیت های اجتماعی سازماندهی شود

رئیس اتاق بازرگانی البرز با بیان اینکه مشارکت فعالان اقتصادی در حوزه مسئولیت های اجتماعی باید سازماندهی شده و منسجم باشد، گفت: نقشه راهی بدین منظور ترسیم خواهیم کرد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان البرز، پرهام رضایی در همایش نقش فعالان اقتصادی در مسئولیت های اجتماعی که با حضور استاندار و جمعی از مسئولان استانی برگزار شد، با اشاره به اهمیت مشارکت اتاق بازرگانی و دیگر فعالان اقتصادی در برنامه های خیرین اظهار کرد: اقدامات زیادی در قالب مسئولیت های اجتماعی سال گذشته توسط فعالان اقتصادی عضو مرکز نیکوکاری اتاق بازرگانی البرز انجام شد که از جمله این موارد اهدای بیش از یکهزار دستگاه تبلت به دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) است.

وی با بیان اینکه در دیگر اقدامات انجام شده خیرین اتاق بازرگانی البرز در قالب مسئولیت های اجتماعی در سال ۹۹ کمک به آزادی ۳۰ زندانی جرائم غیرعمد در استان بوده است، گفت: در کنار آن‌ سال گذشته عهده دار مسئولیت هایی از جمله خرید تجهیزات بیمارستانی برای مراکز درمانی و اهدای بسته های حمایتی به اقشار کم بضاعت تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) شدیم.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان البرز با بیان اینکه مشارکت فعالان اقتصادی در فعالیت های اجتماعی نشان از حس مسئولیت پذیری آنها دارد، افزود: برای مشارکت بیشتر در این بخش باید یک سازماندهی بهتری در استان انجام شود.

وی با اشاره به اینکه در جامعه معضلات زیادی برای شهروندان از جمله در حوزه درمان وجود دارد، افزود: البرز فعالان اقتصادی زیادی دارد که هر کدام به نحوی در مسئولیت های اجتماعی مشارکت دارند.

رضایی با بیان اینکه تعداد خیریه ها در استان البرز زیاد است اما باید بیشتر بر روی مسئولیت ها در این مورد و اجرایی کردن اقدامات خیرین متمرکز شویم، گفت: ساخت مدارس، کمک به مراکز درمانی، تهیه بسته های ارزاق به خانواده کم درآمد هر کدام شاخه ای از اقدامات خیرین است، اما به تبع در قالب اقدامات سازنده کارهای بیشتری را می توان پیش برد.

وی با بیان اینکه اتاق بازرگانی البرز در این دوره به دنبال ساز و کار بهتر و ترسیم نقشه راه مناسب تر‌ی برای افزایش سطح مشارکت فعالان اقتصادی در مسئولیت های اجتماعی است، افزود: همان اندازه که امنیت اقتصادی و رونق کسب و کار برای ما حائز اهمیت است، حضور در عرصه های اجتماعی نیز جایگاه ویژه ای دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست