مشاوره بانکی به صنعتگران در اتاق بازرگانی البرز ارائه می شود

رئیس کمیسیون سرمایه گذاری اتاق بازرگانی البرز از مشاوره به صنعتگران برای رفع مشکلات بانکی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی،صنایع، معادن و کشاورزی استان البرز، شاهین ظهوری در شانزدهمین نشست کمیسیون سرمایه گذاری،( پول و بانک) و توسعه خدمات اتاق بازرگانی البرز که با حضور دبیر شورای تحول قضایی دادگستری استان همراه بود، اظهار داشت: از زمان شروع کار کمیسیون سرمایه گذاری اتاق، استراتژی برای آن تدوین کرده و تلاش کردیم که بر اساس آن پیش رویم.

وی با اشاره به اینکه در نتیجه همراهی اعضای کمیسیون سرمایه‌گذاری اتاق بازرگانی البرز صندوق پژوهش و فناوری استان شکل گرفت، ‌افزود: طی این مدت در کنار پیشبرد برنامه‌ها در صندوق پژوهش استان، ‌پایه ریزی اهداف کمیسیون سرمایه گذاری را هم بر اساس استراتژی تعیین شده مدنظر قرار داده ایم.

رئیس کمیسیون سرمایه گذاری، (پول و بانک) و توسعه خدمات اتاق بازرگانی البرز با اشاره به اینکه بخشی از استراتژی این کمیسیون شناخت منابع مالی در استان است، گفت: آنطور که باید در این مورد اطلاعات کافی نداشتیم، به همین دلیل از حضور مشاور بانکی در محل اتاق استفاده شده است تا مسائل پولی و بانکی واحدهای صنعتی از طریق مشاور مربوطه به سرعت پیگیری شود.

وی در ادامه با طرح یک پیشنهاد عنوان کرد: نیاز است که اطلاعات لازم در مورد مسائل پولی و بانکی از جمله مشکلات ارزی و راهکار های موجود از طریق ظرفیت‌های اطلاع رسانی اتاق در اختیار اعضاء قرار داده شود.

ظهوری در ادامه تاکید کرد : برای دستیابی به نتیجه اثربخش و موثر از حضور در جلسات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان باید به همراه حضور نماینده اتاق، مشاور بانکی هم در جسات مربوطه حضور یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست