رئیس اتاق بازرگانی البرز در دیدار با استاندار: توسعه صادرات در گشایش روابط بین الملل محقق می‌شود

رئیس اتاق بازرگانی استان البرز در دیدار با استاندار البرز خواستار توجه به مطالبات بخش خصوصی و توسعه روابط بین الملل برای صادرات شد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان البرز، پرهام رضایی در دیدار با دکتر مجتبی عبداللهی استاندار جدید البرز که در دفتر وی برگزار شد، اظهار داشت: البرز قطب بسیاری از صنایع مهم و استراتژیک کشور است.

وی افزود: در سال “تولید، مانع زدایی و‌پشتیبانی‌ها” از دولت سیزدهم انتظار حمایت‌های بیشتری برای صدور مجوز و تسهیل در کسب و کارها داریم.

رئیس اتاق بازرگانی استان البرز با بیان اینکه صنعتگران استان البرز در سخت ترین شرایط کرونایی با تمام توان به فعالیت و رفع نیازهای اساسی کشور اقدام کرده اند، بیان کرد: در صورت فراهم شدن شرایط و از میان برداشتن موانع پیش روی صادرات، توان صادراتی البرز بسیار بیشتر از میزان کنونی می شود.

وی با بیان اینکه توسعه صادرات در گرو توسعه روابط بین الملل است، گفت: جای بسی خوشحالی است که می بینیم دکتر عبداللهی استاندار البرز نیز نگاه ویژه ای به این موضوع دارد و قطعا با این نگاه شاهد رشد اقتصادی و افزایش آمار صادرات استان خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست