مسوولیت کمیته صنایع دستی اتاق ایران در اختیار اتاق البرز قرار گرفت

اولين جلسه كميته تخصصي صنايع دستي كميسيون گردشگري اتاق ايران با مسوولیت شادی حاضری عضو هیات رییسه اتاق البرز تشکیل شد.
در شرايطي كه كرونا بسياري از بخش هاي گردشگري و صنايع دستي را دچار اختلال و مشكل كرده كميته صنايع دستي كمسيون گردشگري اتاق ايران براي ارائه راهكارها و پيشنهادات و عبور از شرايط فعلي با تشكيل جلسه به دنبال راهكارها و برنامه هايي در جهت شكوفايي اين بخش گردشگري آمده است
در اين جلسه كه با حضور مهندس عبدالملكي رئيس كميسيون تشكيل گرديد، ايشان با اعضا حاضر در جلسه آشنا شدند و با اشاره به موانع و مشكلات پيش رو، به الزام رفع انها جهت ارتقا جايگاه صنايع دستي تاكيد کرد. خانم شادي حاضري عضو هيات ريسه و ريس كميسيون گردشگري اتاق استان البرز به عنوان رئيس كميته تخصصي صنايع دستي مسئوليت برگزاري برنامه هاي آتي كميته را بر عهده گرفت. بااشاره به نگاه جمعي و همكاري تيمي به عنوان راز موفقيت و داشتن برنامه سه ماهه و شش ماهه براي حمايت از صنايع دستي، رفع موانع توليد، عرضه ،صادرات، ماليات، مسائل داخلي و ارزي، آموزش، اشاعه فرهنگ غني ايران و….همكاري دولت و بخش خصوصي را عامل رشد صنايع دستي دانستند. خانم مهندس حيدري معاونت صنايع دستي اداره كل استان تهران نيز با حضور در جلسه با اشاره به بكر بودن اين صنعت، راهكارها و پيشنهاداتي در جهت توسعه همكاري بيشتر و بهتر بخش خصوصي، دانشگاه ها، پارك هاي فناوري و ديگر دستگاه هاي متولي، اين امر ارائه کرد.
همچنين فرهيختگان، توليد كنندگان و فروشندگان صنايع دستي نيز با ارائه ظرفيت ها و توانايي هايشان از تشكيل كميته صنايع دستي استقبال كردند. در راستاي پيشبرد اهداف كميته سركار خانم دكتر احمدزاده بعنوان دبير انتخاب شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست