دو شرکت از استان البرز جزو برگزیدگان صادراتی سال کشور شدند

رئیس اتاق بازرگانی استان البرز از موفقیت دو شرکت مستقر در این استان در کسب تندیس صادرکنندگان ممتاز و نمونه ملی در بیست و چهارمین مراسم روز ملی صادرات خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان البرز، پرهام رضایی با اشاره به برگزاری بیست و چهارمین مراسم روز ملی صادرات که پیش از ظهر دوشنبه در اتاق بازرگانی ایران برگزار شد، اظهار داشت: این مراسم با حضور مسئولان ارشد کشور از جمله معاون اول رئیس جمهور و وزیر صنعت، معدن و تجارت برگزار شد.

وی افزود: طی برگزاری این مراسم، مدال افتخار صادرات به یک شرکت اهدا شد، ۸ شرکت تندیس صادرکننده ممتاز ملی و ۴۷ شرکت نیز تندیس صادرکننده نمونه ملی را دریافت کردند.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی البرز با بیان اینکه یکی از شرکتهای مستقر در استان البرز تندیس صادرکنندگان ممتاز ملی خبر را کسب کرده است،گفت: از استان البرز شرکت “تولید مواد اولیه داروپخش” موفق به دریافت این تندیس شد.

وی با اشاره به اینکه استان البرز از ظرفیتهای مناسب صادراتی برخوردار است،تصریح کرد: در میان دریافت کنندگان تندیس صادرکنندگان نمونه ملی سال ۹۸، شرکت “فراگستر بیستون” مستقر در شهرک صنعتی اشتهارد موفق به اخذ این تندیس شد.

رضایی در ادامه ضمن تاکید بر اهمیت حمایت از تولید داخلی با تکیه بر ظرفیت‌های شرکت‌های دانش بنیان و استارت آپی برای تقویت صادرات در استان، بیان کرد: تمرکز بر تولیدات صادرات محور و بهبود سطح کمی و کیفی محصولات صادراتی گامی مهم در راستای جهش صادراتی البرز است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست