اتاق بازرگانی البرز پایگاه تزریق واکسن کرونا برای فعالان اقتصادی راه اندازی کرد/ تا پایان تزریق واکسن برای مدیران و کارگران واحدهای صنعتی پایگاه اتاق البرز فعال است

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان البرز با اشاره به رعایت تمامی شیوه نامه‌های بهداشتی و پزشکی در پایگاه واکسیناسیون کرونای اتاق گفت: تا پایان تزریق واکسن برای مدیران و کارگران واحدهای صنعتی پایگاه اتاق البرز فعال است.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان البرز، پرهام رضایی در حاشیه بازدید از نخستین پایگاه تجمیعی واکسیناسیون ویژه کارکنان مجموعه‌های تولیدی و صنعتی البرز در محل اتاق بازرگانی استان اظهار داشت: این مرکز به منظور تسریع در روند واکسیناسیون عمومی با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و اداره کل تامین اجتماعی استان دایر راه اندازی شده است.

وی افزود: در این پایگاه واکسیناسیون روزانه با مراجعه بیش از ۵۰۰ نفر از پرسنل شاغل در واحدهای تولیدی و صنعتی و کارکنان تمامی کارگاه‌های بزرگ، متوسط و کوچک استان البرز که بر اساس هماهنگی‌های قبلی اسامی آنها برای تزریق واکسن اعلام شده بود، با حضور در محل اتاق واکسیناسیون برای این افراد انجام می‌شود.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان البرز با بیان اینکه در میان اتاق‌های بازرگانی سراسر کشور فعالیت چنین پایگاه تجمیعی واکسیناسیون ویژه پرسنل واحدهای صنعتی برای نخستین بار راه اندازی شده است، گفت: از سوی اتاق بازرگانی البرز طی فراخوانی به مدیران مجموعه‌های صنعتی و تولیدی و کارگاه‌های فعال استان برای انجام واکسیناسیون اعلام آمادگی شده بود.

رضایی با اشاره به اینکه نیروهای شاغل در حوزه صنعت استان در برهه شرایط اقتصادی کنونی به دلیل حضور در سنگر تولید و جلوگیری از عدم توقف چرخ تولید نقش مهمی عهده دار هستند، افزود: اتاق بازرگانی البرز در راستای رسالت حمایت از بخش خصوصی و تسهیل در فرآیند تولید این بار قدم در راه خدمت به جامعه صنعتی استان در بحث انجام واکسیناسیون علیه بیماری کرونا نهاده است.

وی با اشاره به وجود بیش از ۴هزار واحد صنعتی در البرز که از ماه‌ها قبل درخواست‌های متعددی از سوی این مجموعه‌ها برای دریافت سهمیه واکسن کرونا ویژه پرسنل به اتاق بازرگانی استان ارسال شده بود، گفت: با توجه به بالا بودن حجم نامه‌های درخواستی در این مورد اتاق بازرگانی البرز انجام این رسالت مهم را عهده دار شد.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان البرز با اشاره به رعایت تمامی ملزومات بهداشتی و پزشکی در پایگاه واکسیناسیون اتاق گفت : نیروهای کادر بهداشت و درمان استان به منظور انجام واکسیناسیون در این پایگاه مستقر هستند و تا زمانی که به فعالیت این پایگاه نیاز باشد، واکسیناسیون ادامه می یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست