استاندار در نشست شورای گفتگو:دستگاه های اجرایی البرز مکلف به رفع موانع سد راه فعالان اقتصادی هستند

استاندار البرز گفت: تمامی دستگاه های اجرایی و سازمان های مربوطه در استان موظف و مکلف هستند که در رابطه با مانع زدایی از فعالیت سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی اقدامات لازم را داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی البرز، عزیزالله شهبازی روز سه شنبه در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی که در محل اتاق بازرگانی استان برگزار شد ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، افزود: جلسات شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی در البرز همواره از اهمیت بالایی برخوردار بوده و طبق زمانبندی و منظم برگزار شده است.

وی ادامه داد: دولت عزم جدی در راستای تحقق راهبردهای تعیین شده از سوی مقام معظم رهبری مبنی بر تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها دارد.

شهبازی با اشاره به اینکه همواره با اهتمام ویژه ای در جهت رفع موانع تولید و صنعتگران و تجار استان اقدام کرده ایم، گفت: در این جلسات نیز موضوعات مطروحه در قالب مصوبات رسیدگی شده است که نتایج را در جلسه بعد اعلام می کنیم.

وی افزود: یکی از درخواست های مهم سرمایه گذاران استان در خصوص تامین برق بود که پیرو این امر طی ملاقاتی با وزیر نیرو  مسائل مربوطه را مطرح کردم و مقرر شد وزیر در استان حضور یابد و از نزدیک موانع را مورد بررسی قرار دهد.

استاندار البرز گفت: البرز تنها استان کشور است که از امکان نمایشگاه دائمی بی بهره بوده است ولی موانع برطرف شد و پروژه نمایشگاه استان در مراحل پایانی قرار دارد.

وی افزود: در این راستا اعتباری نیاز است که درصدد هستیم از منابع مختلف نسبت به تامین آن اقدام کنیم.

شهبازی گفت: تمامی دستگاه های اجرایی و سازمان های مربوطه در استان موظف و مکلف هستند که در رابطه با مانع زدایی از فعالیت سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی اقدامات لازم را داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست