اختتامیه هفته ارتباطات و روابط عمومی در آستان مقدس امامزاده طاهر(ع) کرج برگزار شد

ویژه برنامه اختتامیه هفته ارتباطات و روابط عمومی استان البرز در سال ۱۴۰۰ با گردهمایی مدیران دستگاه های اجرایی مختلف استان در آستان مقدس امامزاده طاهر(ع) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان البرز، این ویژه برنامه روز ششم خردادماه با حضور مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی مختلف استان در آستان مقدس امامزاده طاهر(ع) برگزار شد.

در این مراسم،توسط اعضای هیات رئیسه شورای روابط عمومی های استان از مدیران روابط عمومی حاضر در این برنامه به پاس گرامیداشت هفته ارتباطات و راوابط عمومی تجلیل شد.

با توجه به اینکه یکی از کرسی های هیات رئیسه شورای روابط عمومی های استان از آن روابط عمومی اتاق بازرگانی البرز است،در راستای تجلیل از تمامی مدیران تلاشگر عرصه روابط عمومی در البرز به مدیران مربوطه حاضر در این مراسم به رسم یادبود هدایایی از سوی اتاق بازرگانی البرز اهداء شد.

پیشتر، پرهام رضایی رئیس اتاق بازرگانی البرز همزمان با شروع هفته ارتباطات و روابط عمومی در پیامی روز ارتباطات و روابط عمومی را به تمامی فعالان این عرصه تبریک گفته بود که متن این پیام در ادامه آمده است.

مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان البرز
با سلام و تحیات
بدون تردید روابط عمومی به عنوان رکن اساسی نظام ارتباطی و اطلاع رسانی نقش تعیین کننده‌ای در افزایش آگاهی های آحاد جامعه، فرهنگ سازی و تنویر افکار عمومی بر عهده دارد و اکنون که اهمیت جایگاه روابط عمومی در عصر ارتباطات و در دورانی که اطلاع رسانی در همه عرصه ها پیشتاز است بر همگان آشکار شده، نمی توان نقش آن را در پیشبرد اهداف یک نهاد یا سازمان نادیده گرفت.

روز ارتباطات و روابط عمومی، فرصت مغتنمی است تا همه با هم برای توسعه ارتباطات اجتماعی و غنای معنوی و ارزشی این حرفه ارزشمند بکوشیم.

بدین وسیله فرارسیدن بیست و هفتم اردیبهشت روز جهانی “ارتباطات و روابط عمومی را به صاحب نظران و فعالان عرصه ارتباطات و روابط عمومی ” در استان البرز تبریک می گوییم.

امید است، با به کارگیری مهارت و دانش در راستای اطلاع و ارتقای فرهنگ مدنی، فضایی سالم برای اطلاع رسانی دقیق و ارتباطات صمیمانه و اثربخش میان مردم و سازمان که پایه حرکت اجتماع است، تلاش ورزیده و کماکان با ارتباط موثر در سامان دادن امور روابط عمومی نقش آفرین و اثر آفرین باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست