کارگروه ویژه برای بازنگری اهداف کمیسیون صنعت و معدن اتاق البرز تشکیل می شود

در دهمین جلسه کمیسیون صنعت و معدن اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی البرز موضوع تشکیل کارگروه ویژه بازنگری اهداف و برنامه های کمیسیون‌صنعت و معدن مطرح شد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان البرز، دهمین جلسه کمیسیون صنعت و معدن اتاق البرز روز پنجم شهریور ماه با حضور اکثریت اعضاء تشکیل شد.

در این جلسه با توجه به تغییرات اعمال شده در ترکیب هیات رئیسه اتاق البرز و انتخاب یدالله مالمیر به سمت نائب رئیس این‌ مجموعه ، فریبرز بینش پور نیز که بر اساس رای هیات رئیسه به سمت رئیس کمیسیون صنعت و معدن اتاق البرز انتخاب شده بود توسط نائب رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی البرز به عنوان سکان دار این کمیسیون معرفی شد.

در بخشی دیگر، فریبرز بینش پور ضمن تشکر از اعضای کمیسیون صنعت و معدن اتاق البرز که در طول سنوات گذشته اقدامات موثری برای تثبیت این کمیسیون انجام داده اند، گفت: مشارکت اعضاء کمیسیون در تصمیم گیری ها و مصوبات به یقین برای تحقق برنامه های کمیسیون بسیار حائز اهمیت است.

همچنین نائب رئیس کمیسیون مربوطه نیز در خصوص علل محقق نشدن برخی از مصوبات توضیحاتی ارائه و سپس اعضای کمیسیون صنعت و معدن نسبت به اعلام نظرات خود پرداختند.

در ادامه دهمین جلسه کمیسیون صنعت و معدن اتاق البرز همچنین مطالبی پیرامون الحاق کمیسیون بیمه، مالیات به کمیسیون مربوطه مطرح شد.

در این جلسه گزارشی نیز توسط دبیر کمیسیون صنعت و معدن اتاق البرز پیرامون مصوبات کمیسیون مربوطه اعلام شد.

در پایان جلسه پس از جمع بندی مطالب مطروحه، مواردی به تصویب رسید و با توجه به ملحق شدن کمیسیون بیمه، مالیات به کمیسیون صنعت و معدن اتاق البرز مقرر شد تا ضمن تشکیل کار گروهی نسبت به اصلاح برنامه ها و اهداف این کمیسیون بازنگری شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست