برگزاری جشنواره فاتح با محوریت بخش خصوصی استان البرز

به منظور تجلیل از خدمات بخش خصوصی در زمینه توسعه البرز، جشنواره فاتح در این استان برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان البرز، این همایش با توجه به نقش موثر محمدصادق فاتح یزدی در توسعه اجتماعی و اقتصادی شهر کرج، با عنوان جشنواره و همایش فاتح نام گذاری شده است.

پیرو اهمیت برگزاری جشنواره فاتح، هیات رییسه اتاق بازرگانی البرز در جلسه دهم آذرماه ۹۹ مصوب کرد که این همایش با مشارکت گسترده فعالان اقتصادی بخش خصوصی توسط اتاق برگزار شود و در این راستا، یدالله مالمیر نایب رییس اتاق البرز به عنوان نماینده هیات رییسه در کمیته برگزاری جشنواره فاتح انتخاب شد.

در بخش دیگری از نشست هیات رییسه اتاق البرز، دستاورد هفته نخست راه اندازی اورژانس کسب و کار مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد این اورژانس با بهره گیری جدی تر از ظرفیت کمیسیون های تخصصی و تشکل های عضو اتاق، تقویت شود.

هیات رییسه اتاق بازرگانی همچنین در ادامه نشست خود، الگوهای مختلف عضوگیری را مورد بحث و بررسی قرار داده و بر توسعه شبکه اعضا تاکید کردند.

گفتنی است نشست هیات رییسه اتاق البرز با حضور پرهام رضایی رییس اتاق، یداله مالمیر نایب رییس، نبی اله نوری نسب و شادی حاضری اعضای هیات رییسه، سید فراز جبلی دبیر کل و مشارکت واتساپی امیر فرشچی نایب رییس اتاق برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست