اهدای تبلت به دانش آموزان نیازمند با همکاری اتاق بازرگانی و کمیته امداد

طی مراسمی اهدای تبلت های رایگان دانش آموزی توسط خیرین عضو اتاق بازرگانی البرز به دانش آموزان البرزی کم برخوردار و تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره ) انجام شد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان البرز، پیش از ظهر ششم دیماه طی مراسمی با حضور رئیس اتاق بازرگانی البرز و نمایندگانی از ادارات کمیته امداد امام خمینی(ره) و آموزش و پرورش استان البرز اهدای رایگان تبلت های دانش آموزی از سوی خیرین اتاق بازرگانی به دانش آموزان نیازمند و تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) در محل این مجموعه انجام شد.

اهدای این تبلت ها با هماهنگی های انجام شده در مرکز نیکوکاری اتاق بازرگانی البرز صورت گرفت تا طی آن تعدادی از دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد (ره) که تاکنون به دلیل نداشتن تلفن همراه هوشمند و یا تبلت امکان استفاده از آموزش های مجازی را نداشته اند، از این امکانات بهره مند شوند.

در قالب این تصمیم خیرخواهانه، اهدای تبلت ها به دانش آموزانی از مقاطع مختلف تحصیلی و از شهرهای مختلف البرز صورت گرفت.

گفتنی است که تامین مالی لازم برای این اقدام مرکز نیکوکاری اتاق بازرگانی البرز، در فاز نخست در نشستی با حضور جمعی از فعالان بخش خصوصی در محل اتاق محقق شد و در جریان آن با جمع آوری کمک های نقدی خرید تعدادی تبلت دانش آموزی برای محصلان بی بضاعت استان البرز در دستور کار قرار داده شد. کمیته امداد نیز متعهد شد معادل مبلغ اهدایی فعالان بخش خصوصی، از منابع مالی خود به این طرح نیکوکارانه کمک کند.

لازم به توضیح است؛ این اقدامات مرکز نیکوکاری اتاق البرز در فازهای بعدی نیز دنبال خواهد شد.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست