رئیس اتاق بازرگانی استان البرز در پیامی یازدهمین سال تاسیس این تشکل اقتصادی را تبریک گفت

رئیس اتاق بازرگانی استان البرز طی پیامی یازدهمین سال تاسیس این تشکل اقتصادی را تبریک گفت.
در متن این پیام آمده است:
اتاق بازرگانی استان البرز در ۱۸ اردیبهشت ماه وارد یازدهمین سال تاسیس می‌شود و در این مدت هیات نمایندگان بعد از گذراندن دو دوره پویا و کارا، در سومین دوره فعالیت خود قرار دارند.
به دنبال استان شدن البرز و در راستای تحقق اهداف کلان اقتصادی در استان، اتاق بازرگانی با تکیه بر رسالت‌های تعیین شده برای پارلمان بخش خصوصی و در جهت حفظ و ترویج منافع کسب و کار و جامعه تجاری استان فعالیت و مطالبه گری و تامین منافع فعالان اقتصادی را در راس برنامه‌های خود قرار داده است.
اتاق بازرگانی البرز همواره تلاش کرده تا در قالب رسالت تعریف شده به عنوان مشاور سه قوه نقطه نظرات کارشناسانه در بخش تولید، صنعت، بازرگانی و کشاورزی و طرح‌های پیشنهادی را ارائه دهد و در کنار آن با برگزاری جلسات شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی و همکاری با دستگاه قضایی و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی تعامل و ارتباط سازنده ای با نهادهای حاکمیتی نظام برقرار کند.
اتاق البرز در مسیر شناسایی بازارهای صادراتی کالاهای استان، برگزاری نشست‌های مجازی با اتاق‌های بازرگانی و رایزن‌های اقتصادی دیگر کشورها ،گسترش سطح مراودات تجاری خارجی، ترغیب شرکت‌ها و موسسات به حضور در عرصه کارآفرینی و همچنین حمایت از شرکت‌های دانش بنیان و گروه‌های استارت آپی اقدامات موثری را پیش برده است.
با توجه به اینکه بخشی مهم از رسالت‌های اتاق در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی است، در یکسال و نیم اخیر که شیوع بیماری کرونا بر تمامی فعالیت‌های اجتماعی، اقتصادی ، فرهنگی و دیگر موارد در جامعه سایه انداخته است، اتاق بازرگانی البرز هم در راستای کمک به تامین تجهیزات بیمارستانی و خرید ملزومات بهداشتی برای کادر درمان و کمک های مومنانه در مسیر مشارکت گام برداشته است.
اتاق بازرگانی البرز در حال عبور از این مسیر سازنده و در حین حال پر فراز و نشیب است، ضمن تشکر و قدردانی از تمام فعالان بخش خصوصی که با کسب موفقیت‌های شایسته در عرصه‌های مختلف تولیدی، صنعتی و صادراتی توانسته اند برای اتاق و به تبع آن استان افتخار آفرینی داشته باشند و از طرفی با اعتماد به اتاق البرز بخش‌های مهمی از مطالبات و معضلات پیش روی خود را از طریق مشاوره با این بازوی مشورتی در میان گذاشته اند، بر این نکته تاکید می‌شود که تمامی این تعاملات دو سویه در مسیر تعالی و توسعه استان ادامه خواهد داشت و بر استفاده از نظرات و تجربیات مشترک پیشکسوتان،کارآفرینان و تجار البرز تاکید داریم.
در پایان امید است که در سال ۱۴۰۰ با بهبود مستمر فضای کسب و کار و اصلاح مسیر اقتصادی کشور چشم‌انداز مثبتی از وضعیت توسعه تولید و تجارت استان ترسیم شود، چشم اندازی که انتظار می‌رود بر اساس آن جایگاه واقعی بخش خصوصی در مسیر پیاده سازی تصمیم گیری ها و تنظیم قوانین اجرایی لحاظ شود.
برای کلیه فعالان اقتصادی و اعضای ادوار هیات نمایندگان اتاق بازرگانی البرز موفقیت و سلامتی در تمام مراحل زندگی آرزومندم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست